Dopřejte si trochu času na klidnou relaxaci v pohodlí vašeho domova. 

Zajišťujeme pronájem mobilní vířivky pro oblast východní a střední Čechy včetně dopravy s kompletním příslušenstvím. Dle dohody lze dopravit i dále. Pokud nemáte vlastní  suché dřevo pro ohřátí vody lze dodat dřevěné brikety. Vy musíte mít pouze elektriku 220V, vodu a rovný pozemek 2x3m.

 Obsluha vířivky s kapacitou 6-8 osob je velice jednoduchá a velmi úsporná na spotřebu dřeva ( 1 až 2 přepravky) Sud je vytopen za pomoci externího kotle na 38°C za  2,5 hodiny. Po 24 hodinách při venkovní teplotě 6°C má voda 27,5°C. Vířivku naplníte vodou za 30 min. Vířivku dodáváme vždy pečlivě dezinfikovanou.

Aromaterapie:

Pro ještě intenzívnější relaxační zážitek si můžete dopřát aromaterapii která je v ceně pronájmu. Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Aromaterapie doslova znamená "léčbu pomocí vůní". Je složen ze dvou slov: "aroma" - vůně a "terapie" - léčba.

 My používáme vonné esence z řady Lacoform od společnosti Chemoform v balení 250ml. 

  • Citronela
  • Eukalyptus - Extra Quality
  • Pinie (borovice)
  • Levandule
  • Citrusová zahrada

Například velice oblíbená vonná esence Pinie (borovice) je silně antiseptická, pomáhá při nachlazení nebo rýmě. Je obzvláště vhodná do koupele při svalové únavě a také do saunových směsí. Dezinfikuje a čistí vzduch. Aroma se přidává přímo do vody vířivého bazénu cca 2-5ml na koupel. 

Mobilní vířivka je vhodná k jakékoli příležitosti, rodinné oslavy, pařby s kamarády, zapíjení svobody, firemní akce nebo jen tak pro romantický relax ve dvou v pohodlí vašeho domova. Super i jako dárek pro partnera nebo členy rodiny. 

Co musíte mít 

Vodu cca 1000L

Rovný pozemek 2x3m

Elektrickou energii 220V

Suché dřevo ( pokud nemáte dovezeme brikety)

 

My zařídíme 

Dovoz a odvoz vířivky 

Příprava vířivky k používání 

Ustavení na místo, zaškolení 

Možnost dovozu dřevěných briket

Lze zapůjčit i výčepní zařízení